Gras
Donderdag 07 April 2005 at 1:25 pm.Het is pas echt lente als het gras gemaaid moet worden. De zitmaaier heeft een onderhoudsbeurt gehad en hunkerde, net als ik, naar de eerste snit.
vier reacties
Het is pas echt lente als het gras gemaaid moet worden. De zitmaaier heeft een onderhoudsbeurt gehad en hunkerde, net als ik, naar de eerste snit.
vier reacties
Dit weblog wordt aangedreven door PivotX en gehost door Pivothosting.
Wedden dat je er ook Vrooeemmmm, vroemmm bij pruttelt en in de bochten vervaarlijk over gaat hangen?
carin (URL) - 07-04-’05 18:25@Carin: Het ding maakt zo’n herrie, dat ik niet meer hoef te pruttelen. En omdat het al een oudje is, ga ik niet verder dan de eerste versnelling en dan gaat het heel langzaam
Menno - 07-04-’05 19:26Wat een leuk vervoermiddel is dat, en ook zo handig in het hoge gras.
henriette (URL) - 09-04-’05 16:12Volgens mij hoef je zo alleen maar met dat ding op het toneel te gaan staan/zitten en je hebt de lachers al op je hand. Ziet er uitermate komisch uit!
Verbal Jam (URL) - 14-04-’05 13:38