Cameretten
Vrijdag 21 November 2003 at 2:46 pm.Vanuit een Internetcafe vlak bij het Oude Luxor even een bericht. De afgelopen avonden zag ik zes van mijn medestrijders optreden. Allemaal goed tot zeer goed. Vanavond de laatste drie en dan mag de jury het zeggen. Ik heb de hoop op een finaleplaats nog niet volledig opgegeven, omdat de jury wat ik doe misschien best leuk en apart vindt, maar zal mezelf bepaald niet als "loser" beschouwen als drie anderen die felbegeerde plek verwerven.
De bijstand van de technici in Luxor is echt fantastisch. Eerst is het licht behandeld en daarna het geluid. We hoeven maar te kikken en het wordt geregeld. En dat alles vriendelijk, van harte, enthousiast en vakbekwaam. Komt het over dat ik erg te spreken ben over de technici van het Luxor?
Op het moment ben ik behoorlijk rustig en ontspannen en verheug ik me vooral op mijn halve uur. Tegen achten zullen de zenuwen wel weer terugkomen, maar dan stort ik er nog een Nervovit in, zodat het net voor ik op moet over is. Denk aan me!
acht reacties


Ben ik dan de enige die toegeeft niet aan je gedacht te hebben?
bicat (URL) - 21-11-’03 15:16Leuk-leuk! Tot vanavond!
Webkim (URL) - 21-11-’03 16:26Toi-Toi-Toi!
Marijke (URL) - 21-11-’03 17:10Jammer, Menno, Je was de ster van de avond, heb genoten van je. Als er iedere avond ??n deelnemer naar de finale mocht dan was jij dat zeker geweest.
Hans B. te Z. (E-mail ) - 22-11-’03 01:06Hoi Menno, vanuit Portugal… jammer dat je niet in de finale zit. Aan de reactie van Hans B. te zien heb je het goed gedaan! Ik had je eerlijk gezegd w?l in die finale zien komen… maar goed, de jury besloot anders. Ilse’s optreden heb ik nooit = compleet = gezien en Dimitri werd in Eindhoven ?rg goed. Mijn mening over Ronald ken je. We keep in touch! Dick
Dick - 22-11-’03 10:08De reactie van Dick is volgens mij waardevoller dan die van de jury. Dus toch kampioen Cameretten!
Warme Woorden (URL) - 22-11-’03 10:56Menno, onterecht! Maar hopelijk toch een leuke tijd eraan over gehouden! Ik weet zeker dat het goed zal gaan met je! Spreek je snel weer!
Patrick - 22-11-’03 11:16Jeetje, wat heb jij het publiek voor je gewonnen gisteren. En dat ondanks de pech van de technische storing middenin een liedje. Dat applaus van die gi-gan-tische zaal vol mensen, dat moet een geweldig gevoel geweest zijn! En we gaan vast nog meer van je horen.
Webkim (URL) - 22-11-’03 12:28